Ledningen

Jimmy Jilg

VD

jimmy.jilg@trustit.se
08 734 60 11

Bengt Johansson

Kundansvarig

bengt.johansson@trustit.se
08 734 60 01

Michael Andersson

Affärsutvecklingsansvarig

michael.andersson@trustit.se
08 734 60 43

Johan Jespersen

CTO/Driftchef

johan.jespersen@trustit.se
08 734 60 46

Johan Nordlander

Cloudansvarig

johan.nordlander@trustit.se
08 734 60 47

Veronica Apelqvist

Utbildnings- och HR/- Ekonomiansvarig

veronica.apelqvist@trustit.se
08 734 60 04

Vi söker alltid nya talanger

Vi är ett företag som ständigt växer och söker därför nya stjärnor till våra olika avdelningar.
Just nu söker vi systemutvecklare, servertekniker och help desk tekniker.
Ta chansen och sök idag du också!

Lediga tjänster